מדהים כמה קל "לקבור" ארגון או אדם. צפו בסרטון

 

חנוך מילביצקי קיבל איומים בתביעה, אבל הוא התעקש לומר את האמת, והתוצאה בסרטון שאתם מקבלים בלי צנזורה ובלי הסתרה. צפו

 

להבין את התמונה המלאה


קבלו את התכנים החשובים של חכמת הקבלה
ישירות לתיבת הדוא"ל שלכם  Comments 8

 1. הצטערתי לשמוע שמנסים להכפיש את קבלה לעם.
  אינני לומדת קבלה אולם אנשים אחדים המשתייכים לקבוצה ואחד מהם אף בן משפחתי האהוב. הם קרובים לליבי ואני מכירה את יושרם וטוב ליבם.
  מצטערת על מה שמנסים לעשות לקהילה.
  עצוב לי לשמוע.
  היו חזקים והמשיכו חעשות טוב לכם ולסביבתכם.

 2. מה כל ההתרגשות הזו … חבורה של כלומניקים מריונטות המלעיזים ומנסים לקלקל … אלה הפרעות של הבורא אשר נועדו אך לחזק… שילכו לדרכם לשלום כאלומת קש …חנוך אתה גדול מהחיים בני ברוך גדולים מהחיים … מי יכול עליהם בכלל….

 3. ככל שיענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ !בזמנו הפיצו שהמאמן שלי למרתון נותן סמים למתאמנים שלו בכדי שישיגו תוצאות טובות !המאמן נפגע עד עומקי נפשו !ואני אמרתי לו זה מחיר ההצלחה וזה הסימן שאתה מצליח !אני מודה לתקשורת שדווח על עובדות שקריות !זה הסימן שקבלה לעם דוקטור מיכאל לייטמן שעומד בראשה מצליחה וגודלת ותמשיך לפרוץ לכל היבשות לכל העמים בלי הבדל דת גזע ומין אוהבים כל אדם !!!את האמת של הקבלה האמיתית והמדעית אי אפשר לעצור @את המנגינה הזאת אי אפשר לעצור את תפרוץ.כמו צונאמי או בכוח של הר געש ותביא אושר וברכה ליקום !המדיה המזויפת והפולטקאים אינם מדע !הם כעלה הנדף ברוח !אחי היקרים קשה לאנושות ןלמוח האנושי להבין אנשים שכל כןחם ומירצם מופנה לתקן את העולם ולהביא אותן למסלול של חיים לפי חוקי הטבע לאושר ושלוה בלי להרוויח מזה משהו גשמי כוח כבוד שררה דולרים !אחי היקרים כוח האהבה יכול למוטט הרים זה הכוח הכי גדול שיש ליהודים ואתם ממלאים את תפקידכם ואין הוכחה יותר גדולה מהשקרים והשנאה שאתם יוצרים סביבכם !אתם בורות מים חיים לכל היקום מה לכם ןלמרעילי בארות !חי יכול לנצח את האמת !אבל

 4. כלומדת מזה 7 שנים מעידה כי מדובר באמת באנשים יוצאי דופן, עם מטרות נעלות ודווקא זאת קשה מאוד לקבל. שיש אנשים שעושים ונותנים מזמנם למען מטרה נעלה. לא מדובר בארגון דת (לפחות כמו שמוכר לנו) כפי שציינו, שכן לא הייתי משתייכת אליו. אין שם ניצול ולא הורדת נשים. דברים שדיברו הוצאו מההקשר המלא כדי לתת זווית שלילית על הדברים הנאמרים.
  מודה לחנוך, מודה לכל מי שמגיב ופותח את האמת בפני כולם, שיכירו ויחוו מה שכולנו לומדים להכיר ולחוות.

 5. עכשיו אנחנו יודעים שבדרך נכונה. עוד יהיו לנו הרבה קשיים בדרך בסוף זה יהיה שווה.

 6. עכשיו אנחנו יודעים שהדרך נכונה. עוד יהיו לנו הרבה קשיים בדרך. בסוף זה יהיה שווה. לא דואג

 7. ראוי לציין שהתחקיר שנעשה בינוני ביותר ואינו משקף את האמת והסתמך על פרסונות שדיברו בגנות עמותת קבלה לעם, שלא עוררו אמון רב בצופה. ואם כבר עושים תחקיר המשודר בטלבזיה קבל עם ועדה, רצוי שיהיה הוגן ויציג גם מה אומר הצד שמנגד המדבר ברוח חיובית ומצדד בעמותת קבלה לעם והפעילים בה. מסקנה מהתחקיר: שתמיד יש אנשי שוליים וחריגים שלא מוצאים עצמם בשום מקום ומסוננים באפן עקבי מכל מסגרת חיובית בחברה ועל כך קם כל הזעם.

 8. צהרים מאירים לכולם
  אכן קהילה מבורכת , להפיץ רק טוב זה כנראה קשה לשמוע, חבל שהקבלה הזו לא חודרת לכל בתי הספר בארץ והגנים , מגיל אפס לחנך אותם איך להיות אדם , ולא איך להיות מוצלח
  תוה לכם ויישר כח על עבודתכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *