זה לא חייבלהרגיש אפור

לפעמים דווקא כשיש לנו הכול בחיים – חברים טובים, משפחה שאנחנו אוהבים, עבודה מספקת – עולה בנו תחושה שהכול אותו דבר. אנחנו אמנם מודים על מה שיש, אבל מרגישים שמשהו חסר. חוסר פנימי שאם נבין אותו, נגלה שהוא קרש קפיצה למימוש הפוטנציאל הכי גבוה שלנו.

חכמת הקבלה נותנת מענה בדיוק לזה:

  • לממש את הפוטנציאל האישי והפנימי שלך
  • לקחת את החיים הכי קדימה שאפשר
  • להתמלא במשמעות פנימית ולצבוע את החיים בצבעים מרהיבים
  • להשתנות מבפנים מבלי לשנות דבר באורח חייך

מפגשים קרובים:

אם לא מצאתם מפגש קרוב אליכם, הירשמו ותקבלו הזמנה

מה אומרים אלו שכבר היו?

לא נגענו, פשוט הקשבנו ורשמנו

"זה לא שהיה חסר לי משהו. היה לי כמעט כל מה שרציתי יחסית לגילי, אבל פשוט הרגשתי לאורך רוב היום שאני חי "כרגיל". עוד יום ועוד יום. והדברים שעד עכשיו סיפקו אותי, כבר איבדו מהצבע שלהם. הכול הפך ללופ אחד מתמשך, והרגשתי שאם אני לא עושה משהו עם הקול הפנימי הזה, אני פשוט אתחיל לחיות כמו "זומבי". האסימון נפל, כשעזרו לי להבין שהפתרון לא יכול להיות בעוד מכונית חדשה או משרה חדשה ומאתגרת, אלא בלהשקיע במקום הפנימי והייחודי ביותר שלי. היום אני מרגיש שנפתח בחיים שלי רובד אחר, אופקים מרגשים ויכולת להרגיש כל יום כאילו הוא משהו חדש. התחלתי לנשום. ואוו, זו הרגשה אחרת לגמרי".

נתנאל טסל, פתח תקווה

<< Prev
Next >>

איך הקבלה משתלבת בחיי היומיום שלי?

ומה אני יכול לדעת אודות חכמת הקבלה, אם כבר הגעתי?

מהי חכמת הקבלה

חכמת הקבלה היא שיטה בת למעלה מ-4,000 שנה. שיטה המלמדת את האדם לקחת את החיים לרובד הגבוה ביותר. חכמת הקבלה מציעה לכל אדם את הדרך להגיע לאיזון עם העולם הסובב אותנו, ומתוך כך לחיות חיים של אושר, ביטחון ושלמות. החכמה נותנת לאדם כלים לפתח רובד חדש בחייו, להביט על עצמו ועל חייו מנקודת מבט חדשה ומלאת רגשות, ולצמוח למימוש מלא.

זה לא דת או מיסטיקה

הרבה חושבים שקבלה זה משהו דתי במובן הגשמי או קשור למיסטיקה, קמעות וחוטים אדומים. לא זה ולא זה נכון. היא כמובן חכמה שורשית בת אלפי שנים, אבל היא מדברת על החוקיות שבעולם ולא על משהו חיצוני. חכמה שמלמדת לפתח את המהות הפנימית באדם ולקחת אותה למקום הגבוה ביותר. פותחת עבורו את היכולת להביט על כל חייו מנקודת מבט גבוהה ורחבה.

כמו שאנחנו

החיים מביאים אותנו הרבה פעמים לריקנות ולחיי שגרה. אנחנו מנסים להשתיק את הקול הפנימי הזה ולהיות מישהו אחר, לחיות חיים של אחרים. חכמת הקבלה מכוונת אותנו דווקא לקול הזה שמתווה לנו את הדרך לראות את העולם בצורה עמוקה ומלאת רבדים. אנחנו לא צריכים לשנות דבר בחיים שלנו או במי שאנחנו, אלא רק להמשיך לפתח את הקול הפנימי שדורש לממש את מטרת החיים.

לחיות את החיים עד הסוף

כולנו מחפשים את הדרך להיות מאושרים. אם זה דרך קריירה, משפחה, זוגיות ואולי כסף שישדרג את החיים שלנו, כך שנהיה שלמים ושלווים. ההבנה הרגשית שדווקא מימוש פנימי יהפוך אותנו למאושרים לוקחת זמן. בחכמת הקבלה הצמיחה שהאדם חווה אינה חיצונית. החכמה מובילה אותו למימוש ה'אני' הכי ייחודי ואמיתי.

צפו בסיפורים שטילטלו אנשים שהתאהבו:

מאלוף ישראל למשמעות שונה לחלוטין: הסיפור המרתק של בנו של מפקד השייטת.

שי ניצח תחרויות בבריכה, אבל אחרי ההישגים משהו עדיין היה חסר, והוא יצא לחפש אותו.
צפו בעדות המרתקת של האב, גיבור בפני עצמו.

מהגשמת חלום ב"תלמה ילין" – עד להסתובב עם האנשים הלא נכונים

היא עזבה את הבית בגיל מאד צעיר והגיעה לתל אביב הגדולה. משם, הדרך קצת התפתלה. צפו בסיפורה המרתק של שי רפאלי.

ניפוץ המיתוסים הכי מהיר שתצפו בו

קטע קצר אחד ש"יפרק" את כל מה ש"מכרו" לכם אודות הקבלה ואינו נכון, החל מקמעות ולחשים וכלה בכך שצריך רקע מקדים. צפו.

תמונות יכולות לספר סיפור אחרת …