הקורסשל החיים שלך

להבין את מערכת ההפעלה של החיים שלנו, איך לפתור מערכות יחסים, ריקנות או חוסר יכולת לצמוח. אלו חלק מהנושאים שקורס יסודות הקבלה עוסק בהם. זו הזמנה לשיעור התנסות שילמד אתכם לעשות ריסטארט למה ש"תקע" אתכם ולהכיר את הכלים הכי חשובים בחיים.

  • "מי הזיז את האושר שלי?"
  • המשמעות האמיתית של מה שאנו עושים
  • להבין את עצמנו ביחס לאחרים
  • איך מתרגלים איזון או הבנה?
  • על איזה כפתורים לוחצים כדי להתקדם?

מפגשים קרובים:

אם לא מצאתם מפגש קרוב אליכם, הירשמו ותקבלו הזמנה

מה אומרים אלו שכבר היו?

לא נגענו, פשוט הקשבנו ורשמנו

" השתחרר לי הקושי להתחייב למשהו, בין אם זה ללימודים שעד אז לא הייתי מסוגלת להתחייב אליהם, או מערכת יחסים נפלאה שהתחילה יחד עם הלימודים. בזוגיות זה בא לידי ביטוי הכי חזק, באיך שאנחנו מתגברים על הקונפליקטים בינינו, על הדעות השונות. מצליחים למצוא את האמצע. "

ימית פררס, באר שבע

<< Prev
Next >>

איך הקורס הזה ישתלב בחיי היומיום שלי?

ומה אני יכול לדעת אודות חכמת הקבלה, אם כבר הגעתי?

קצת על הקורס והמרצים

הקורס המלא (לא מפגש ההתנסות שאתם מוזמנים אליו כרגע) הוא בן 10 מפגשים, המקיפים, באופן מרתק ומעורר מחשבה ותובנות – על מרבית השאלות שמעסיקות אותנו רוב הזמן. הוא מועבר על-ידי מרצים בכירים ומנוסים שמדברים "בגובה העיניים" ובשפה פשוטה. מחיר הקורס שווה לכל כיס, ושווה הרבה יותר כשמבינים עם אילו כלים יוצאים ממנו.

.

משמעות – וחיבור

במירוץ המטורף שלנו אחרי כסף, הנאות, הצלחות והישגים – אנחנו עוצרים לא אחת כדי להבין: “אוקיי, ועכשיו מה?” חכמת הקבלה מבקשת לתת לנו כיוון ומשמעות לחיים, עכשיו ובעתיד.בקצרה, חכמת הקבלה טוענת שיש שורש אחד למכלול הבעיות שהעולם  מתמודד איתן. זה נקרא ניתוק, והפתרון המדויק שמציעה חכמת הקבלה הוא חיבור והדדיות, שפותחים לנו ראיה חדשה על איך לנהל את החיים.

למי הקורס מתאים?

לכל מי שמבקש תשובות מבוססות, שאינן תלויות בקמעות או באמונות תפלות, אלא על חכמה ששימשה במשך אלפי שנים כדרך לנהל את החיים ולהגיע לאיזון ולראיה נכונה של המציאות. חילוניים, דתיים, נשים, גברים יכולים ללמוד את סודות הקבלה על פי שיטתו של הרב לייטמן, הפתוחים לכל מי שבאמת מבקש להבין איך להניע דברים, והתוצאה היא הרבה יותר מאימון אישי לחיים.

ואם אני לא אדם דתי?

חכמת הקבלה פתוחה לכל אדם. העיסוק בה אינו דורש שתשנו את אורח חייכם או תתחילו לקיים הלכות מסוימות. העבודה היא בעיקר כלפי עצמנו, ולכן שכבות שונות באוכלוסיה מגלות עניין. חכמת הקבלה נלמדת על-ידי מאות אלפי אנשים ברחבי העולם חלקם מפורסמים שנדמה כאילו הקשר בינם ללימודי קבלה אינו טבעי – אך המציאות מוכיחה שדווקא במקום הזה כולם מצליחים להתחבר. עכשיו תורכם.

להסתכל על חכמת הקבלה בעיניים שונות

מה נותנת חכמת הקבלה?

ד"ר מיכאל לייטמן, תלמידו של רבי שלום הלוי אשלג (הרב"ש) וממשיך דרכו של הרב יהודה לייב הלוי אשלג (מפרש ספר הזוהר וכתבי האר"י) מסביר מה נותנת חכמת הקבלה לכל אדם שלומד אותה.

מהגשמת חלום ב"תלמה ילין" – עד להסתובב עם האנשים הלא נכונים

היא עזבה את הבית בגיל מאד צעיר והגיעה לתל אביב הגדולה. משם, הדרך קצת התפתלה. צפו בסיפורה המרתק של שי רפאלי.

ניפוץ המיתוסים הכי מהיר שתצפו בו

קטע קצר אחד ש"יפרק" את כל מה ש"מכרו" לכם אודות הקבלה ואינו נכון, החל מקמעות ולחשים וכלה בכך שצריך רקע מקדים. צפו.

תמונות יכולות לספר סיפור אחרת …